Підготовка та графік проведення ЗНО

23 лютого 2023 року відбулося засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт №8228-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».

Цим документом передбачено внесення змін до законів України «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту» та «Про повну загальну середню освіту», що врегульовують питання завершення навчального року в системі загальної середньої освіти та проведення вступної кампанії до закладів вищої і фахової передвищої освіти. 

Ухвалення цього законопроєкту є важливим з огляду на складну безпекову ситуацію в країні, через яку виникає гостра необхідність у скасуванні державної підсумкової атестації здобувачів повної загальної середньої освіти освіти, а також у модифікації традиційних вступних випробувань – зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів до магістратури –  і проведенні їх у комп’ютерному форматі. 

Модель вступної кампанії у 2023 році є спільним напрацюванням Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, а також активних представників батьківської й освітянської спільнот.    

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє  Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2023 році, тобто документ, який деталізує модель вступної кампанії 2023 року. 

ОСНОВНЕ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ

Інформуємо, що опубліковані онлайн демоверсії тестів НМТ з української мови та математики.
Демоверсії тестів за покликанням:
Українська мова
Математика
Спосіб виконання всіх завдань у тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані абітурієнтам під час проходження НМТ. Тести розроблені фахівцями УЦОЯО і є аналогічними тим, що будуть запропоновані при складанні НМТ.
Виконання запропонованих тестів допоможе ознайомитися з технологією тестування; оцінити рівень підготовки; визначити теми, що потребують додаткової уваги; зорієнтуватися у часі, необхідному для виконання тестів.
Після виконання тестів отримаєте правильні відповіді на завдання та результат у тестових балах.

Особливості проведення НМТ у 2023 році.

Заголовок для посилань