Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ) 21-24 листопада 2017р. – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України. Саме там побували наші учні Гончарук Владислав, Тиницька Ольга та Адрєєв Денис, взявши на себе роль саме авторів Startup – проекту, Вони виступили з пітчингом, де продемонстрували свій проект.
Також на форумі була надана Китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій площею понад 2200 кв.м. Україно-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців Форум українсько-китайського співробітництва. Більше 80 учасників з Китаю: копорації, компанії, науково-дослідні інституті, вищи навчальні заклади, лабораторії, постачальники обладнання тощо. Отримавши багато досвіду, зв’язків, корисних контактів, учні повернулися з масою задоволення, По закінченню форуму, всім учасникам були видані сертифікати і книги, де на кожній сторінці є опис кожного проекту, там так само є опис проекту наших учнів.

Ціллю данної поїздки було саморозвиття, корисні контакти, пошук інвестора для подальшого просування проекту, отримання величезного досвіду, знайомство з відомими людьми, одним з них був Грегорі Олсен – третій космічний турист.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?