Подяка EU4Skills «Кращі навички для сучасної України»

🙏Вище професійне училище №21 м. Миколаєва висловлює подяку директору програми EU4Skills «Кращі навички для сучасної України» Йенсу Адаму та регіональному фахівцю з координації програми EU4Skills у Миколаївській області Ганні Іпатенко за надану матеріальну допомогу в організації регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» в компетенції «Електромонтажні роботи». Нам важлива Ваша підтримка! 👨‍👩‍👧‍👧Учні закладів професійної освіти Миколаївщини того варті!

#Все буде ПТО!

Вітаємо нашого учня Міряна Руслана з перемогою в Першому етапі регіонального конкурсу WorldSkills 2021 (Компетенція – Електромонтажні роботи) який відбувся 23 листопада на базі нашого навчального закладу. Руслан, бажаємо тобі нових досягнень та стати справжнім професіоналом в обраній спеціальності)

Місяць цифрової грамотності 53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок. (https://cutt.ly/ETLzfsS)Наш навчальний заклад долучився до активації педагогічного колективу та ініціативи, яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний […]

WorldSkills Ukraine 2021

Сьогодні о 11:30 на базі Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2021» в компетенції «Електромонтажні роботи». Запрошуємо приєднатися до перегляду он-лайн трансляції заходу на нашій сторінці у Фейсбук! Готовність #1!