Виробнича практика – застосування знань на практиці.

В рамках підписаного договору між директором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Владиславом Бєланом  та директором  Вищого професійного училища №21 м.Миколаєва Сергієм Архиповим учні з професії «Діловод» проходять виробничу практику в Миколаївській міській раді.

На сьогодні роль органів місцевого самоврядування у розбудові української держави зростає. Служба в органах місцевого самоврядування є престижною, але є особливості працевлаштування та вимоги до молодих спеціалістів, які стають суб’єктами соціальних трансформацій, а отже їх відповідального ставлення до можливостей і перспектив своєї професійної самоорганізації й участі у соціальному управлінні.

Тому департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради продовжує надавати допомогу у підготовці кваліфікованих кадрів, які на практиці отримують досвід роботи у складній і водночас суспільно важливій сфері щодо отримання нових навичок та вміння роботи з документами,  практичних здобутків  у роботі з комп’ютерними базами та відповідей на питання з реалізації себе у перспективі побудови кар’єри в органах місцевого самоврядування.

Основним фактором успішного підприємства, безумовно, є його персонал – злагоджений колектив професіоналів, здатний до постійного розвитку та освоєння передового досвіду. В енергетиці кадри дуже важливі. Адже, розвиток енергетики має вирішальний вплив на стан економіки в державі та рівень життя населення. Саме тому, сьогодні на запрошення т.в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Сергія Клочка відбулась зустріч з […]

Сучасна комп’ютерна, телевізійна та офісна техніка потребує якісного ремонту та обслуговування. ВПУ №21 м. Миколаєва єдиний заклад професійної освіти в Миколаївській області пропонує випускникам 9 та 11 класів отримати сучасну професію «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин». Які компетенції Ви отримаєте? • Діагностика, ремонт та обслуговування основних вузлів комп’ютерів та периферійних пристроїв• Ремонт телевізорів, ноутбуків, […]