Виробнича практика – застосування знань на практиці.

В рамках підписаного договору між директором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Владиславом Бєланом  та директором  Вищого професійного училища №21 м.Миколаєва Сергієм Архиповим учні з професії «Діловод» проходять виробничу практику в Миколаївській міській раді.

На сьогодні роль органів місцевого самоврядування у розбудові української держави зростає. Служба в органах місцевого самоврядування є престижною, але є особливості працевлаштування та вимоги до молодих спеціалістів, які стають суб’єктами соціальних трансформацій, а отже їх відповідального ставлення до можливостей і перспектив своєї професійної самоорганізації й участі у соціальному управлінні.

Тому департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради продовжує надавати допомогу у підготовці кваліфікованих кадрів, які на практиці отримують досвід роботи у складній і водночас суспільно важливій сфері щодо отримання нових навичок та вміння роботи з документами,  практичних здобутків  у роботі з комп’ютерними базами та відповідей на питання з реалізації себе у перспективі побудови кар’єри в органах місцевого самоврядування.

Вітаємо нашого учня Міряна Руслана з перемогою в Першому етапі регіонального конкурсу WorldSkills 2021 (Компетенція – Електромонтажні роботи) який відбувся 23 листопада на базі нашого навчального закладу. Руслан, бажаємо тобі нових досягнень та стати справжнім професіоналом в обраній спеціальності)

Місяць цифрової грамотності 53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок. (https://cutt.ly/ETLzfsS)Наш навчальний заклад долучився до активації педагогічного колективу та ініціативи, яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний […]

WorldSkills Ukraine 2021

Сьогодні о 11:30 на базі Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2021» в компетенції «Електромонтажні роботи». Запрошуємо приєднатися до перегляду он-лайн трансляції заходу на нашій сторінці у Фейсбук! Готовність #1!