ПРОФЕСІЙНІ КАДРИ – УСПІШНЕ ПІДПРИЄМСТВО!

Основним фактором успішного підприємства, безумовно, є його персонал – злагоджений колектив професіоналів, здатний до постійного розвитку та освоєння передового досвіду. ⚡️В енергетиці кадри дуже важливі. Адже, розвиток енергетики має вирішальний вплив на стан економіки в державі та рівень життя населення.

Саме тому, сьогодні на запрошення т.в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Сергія Клочка відбулась зустріч з керівниками навчальних закладів освіти I – IV рівня акредитації, з метою обговорення співпраці Товариства з навчальними закладами щодо підготовки фахівців у сфері енергетики.
У зустрічі брав участь і директор ВПУ №21 м. Миколаєва Архипов Сергій Володимирович.

Під час зустрічі керівники закладів освіти висловили своє бачення щодо співпраці та озвучили проблемні питання, які є сьогодні при підготовці молодих фахівців, а саме: забезпечення матеріально – технічної бази для навчання студентів. Сергій Клочко наголосив, що Товариство готове забезпечити організацію практик та стажувань студентів, презентацію Товариства у закладах освіти, залучення фахівців до участі в роботі державних атестаційних комісій, а також презентацію вакансій.Результатом даної співпраці молодь буде працевлаштовано, а Товариство забезпечене кваліфікованими кадрами.

В рамках підписаного договору між директором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Владиславом Бєланом  та директором  Вищого професійного училища №21 м.Миколаєва Сергієм Архиповим учні з професії «Діловод» проходять виробничу практику в Миколаївській міській раді. На сьогодні роль органів місцевого самоврядування у розбудові української держави зростає. Служба в органах місцевого самоврядування є престижною, але […]

Сучасна комп’ютерна, телевізійна та офісна техніка потребує якісного ремонту та обслуговування. ВПУ №21 м. Миколаєва єдиний заклад професійної освіти в Миколаївській області пропонує випускникам 9 та 11 класів отримати сучасну професію «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин». Які компетенції Ви отримаєте? • Діагностика, ремонт та обслуговування основних вузлів комп’ютерів та периферійних пристроїв• Ремонт телевізорів, ноутбуків, […]