Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

14 жовтня День Захисника України в Миколаєві

14 жовтня – триєдине свято для українців. Це і День козацтва, День захисника України та одне з найбільш шанованих свят – свято Покрови Пресвятої Богородиці, або, як зазвичай кажуть,”Покрови”чи”Святої Покрови”.

Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою.

Цей день офіційно визнано святковим 5 березня 2015 року.

Тому День Захисника України це – вшанування мужності та героїзму захисників незалежності територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

В цю прохолодну, ранкову днину на головній вулиці Миколаєва правоохоронці влаштували виставку збройного арсеналу та техніки.

Зацікавленим городянам правоохоронці розповідали про способи уникнення ризикових ситуацій при виявленні підозрілих предметів на вулицях міста.

Дітлахи із задоволенням позували для фотокамер біля військової техніки та спецтехніки.

На вулиці Адміральській відбувалась урочиста частина дійства.

Участь приймали представники різних навчальних закладів, серед них відмітились учні Комп’ютерного, Електротехнічного відділень та Соціальної роботи, діловодства.

Після урочистої ходи парадних військовослужбовців учні разом з народним артистом України Олександром Пономарьовим виконали головну молитву українського народу – Державний Гімн.

«МЕДІАСВІТ»

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?