Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

ІТ – Веснянки!

З 4 по 7 березня 2019 року проходив тиждень МК з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор комп’ютерної верстки» під гаслом «ІТ – Веснянки!».

Розпочався тиждень з лінійки присвяченої відкриттю тижня методичної комісії Комп’ютерного відділення. Протягом всього тижня працювала виставка творчих робіт молодших спеціалістів напрямку «Видавництво та поліграфія».

Тиждень був насичений різними заходами, а саме:

  • 4 березня Галдун О.О. провела  веселу та смачну перерву «Свято Масляної святкуємо – радість всім даруємо!».

Викладач Сіренко М.Г. провела цікавий відкритий урок теоретичного навчання в гр.В-42, на тему: «Фірмовий стиль. Логотип».

Майстер в\н Борщенко О.М. провела профорієнтаційний захід для учнів ЗОШ №4 на тему:«Людина для професії чи професія для людини».

  • 5 березня викладач Почапська Т.В. провела відкритий урок теоретичного навчання в гр.В-11, на тему: «Основи растрової графіки. Використання фото та кліп артів. Підготовка малюнків для створення анімації»

Майстер в\н Шах О.О. та викладач  Крилевська Н.А. провели бінарний відкритий урок виробничого навчання в гр.О-11, на тему: «Швидкість набору при верстці тексту. Набір букв алфавіту десяти пальцевим методом у текстовому процесорі. Друкування документів, що містять цифрову інформацію»

Класний керівник Лука О.Б. провела класну година в гр. В-11 на тему: «Жінка – найчарівніше творіння Землі!».

  • 6 березня майстер в\н Колюча Ю.В. в гр.В-11 провела відкритий урок виробничого навчання, на тему: «Робота з англійською клавіатурною розкладкою. Робота з клавіатурними тренажерами».

Майстер в\н Волонтирець Я.О. провів цікаву перерву-каламбур «Весна в ІТ».

Сіренко М.Г. та Галдун О.О. провели щорічний конкурс професійної майстерності серед молодших спеціалістів «CHALLENGE ДИЗАЙН»        .

  • 7 березня працювала фотозона «Весняна казка»,яку організували Діордіца Н.О., Шах О.О., Колюча Ю.В., де всі бажаючи мали змогу сфотографуватися та отримати фото на електронному носії.

Майстри Борщенко О.М. та Діордіца Н.О. провели святкову перерву «Жінкам присвячується».

Викладачі ЛукаО.Б, Галдун О.О., Почапська Т.В. та Сіренко М.Г. організували конкурсно-концертну програму «Жіночий журнал»

Голова МК –  Лука О.Б.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?