Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

ТУРНІР З МІНІ ФУТБОЛУ НА КУБОК «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

9–10 жовтня у ВПУ №21 м. Миколаєва проходив турнір з міні футболу на кубок «Золота Осінь» серед учнівської молоді закладу, присвячений Дню Захисника України.

Урочисте відкриття розпочалось з виносу Державного Прапора та Гімну України, після чого офіційно відкрив турнір керівник військово-спортивноговиховання ВПУ №21 ЛеоненкоЛеонід Геннадійович,якийпривітав всіх учасників змагань та зазначив, що така велика кількість учасників є великою моральною підтримкою для наших воїнів, які зараз виконують військовий обов’язок на Сході України, крім цього були згадані і наші земляки Миколаївської області, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої Держави хвилиною мовчання…

В турнірі прийняли участь 12 команд загальною кількістю 90 учасників, турнір проходив за олімпійською системою. Всі учасники показали красиву за запеклу гру в результаті чого

  • переможцями та володарями кубку стала команда Гуртожитку,
  • друге місце посіла команда групи Р-22
  • третє місце зайняла команда групи Е-22.

Кращим гравцем турніру став учень групи Р-22 Роман Федосєєв і отримав пам’ятну статуетку. Всі команди були нагороджені медалями та почесними грамотами.

Почесні відзнаки учням вручив директора ВПУ№21м.Миколаєва Архипов Сергій Володимирович, який привітав хлопців з перемогою та побажав успіхів в майбутніх змаганнях.

Серйозна організація турніру була зроблена завдяки Головному судді змагань, тренера з міні футболу –Позднякова Сергія Олеговича та Керівника військово-спортивного виховання ВПУ №21 Леоненка Леоніда Геннадійовича.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?