Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Тиждень методичної комісії суспільно-гуманітарного напряму під гаслом «Освіта. Кар’єра. Майбутнє»

З 25 по 29 березня 2019 року проходив тиждень методичної  комісії  суспільно-гуманітарного напряму під гаслом «Освіта. Кар’єра. Майбутнє». Епіграфом до заходів стали слова

Всі ті знання, що в голові,                    

Кому віддам свої уміння?

Кому світитиме проміння?

Тих знань, що накопичив Я?

Тиждень розпочався оголошенням трьох медіа-проектів: краєзнавчий квест «Пам’ятні символи міста М» ( викладач історії Долинська І.М ), Веб-конкурс  «Welcome to our Museum » ( викладач історії Варламова К.С.) та інтернет-конкурс «English Challenge» (викладач англійської мови Шаргородська В.Д.)

Протягом тижня пройшло багато цікавих та змістовних заходів.

Це і відкриті уроки з предметів: 

–  англійської мови на тему «Освіта в Україні: чи  варто навчатись за кордоном»  (викладач Ємельяненко Л.М.),

–  англійської мови на тему « Національна кухня України» (викладач Коцаба Т.О.),

– основ філософських знань на тему: «Філософія науки: чи є майбутнє у людства?»  (викладач Долинська І.М.),

– бінарний урок з історії України та всесвітньої історії  на тему: «Підготовка країн Європи до Другої світової війни» (викладачі історії Нікітіна Л.А. та Варламова К.С.)

– бінарний урок з історії України та української літератури  на тему «Друга світова війна» (викладачі: Варламова К.С. та Гончарук Г.В.)

Також учні були залучені до позаурочної діяльності під час таких заходів, як мовно-літературний батл «МОВОЗНАВЦІ» (викладачі української мови Гончарук Г.О. та англійської мови Коцаба Т.О.), відкритий конкурс знавців англійської мови «Just ENGLISH» (викладач Шаргородська В.Д.), виховний захід «Портрет мого сучасника» (викладач української мови та літератури Манжола О.В.), сучасна театралізована вистава  «Кайдашева сім’я» (викладач Шаргородська В.Д.) та тематична велика перерва, присвячена 75-річчю визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників (викладач Долинська І.М.). На великих перервах учнів розважали учасники училищної команди КВК  з мініатюрою «Як я вивчав мови… » та викладачі методичної комісії з конкурсом «Майстер PROFI».

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?