Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Сучасні методики викладання – запорука якісного навчання

22 жовтня 2019 року на базі ВПУ № 21 пройшов обласний семінар заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Формування STEM-компетентностей як умова успішної самореалізації учасників освітнього процесу», під час якого педагоги училища ділилися досвідом впровадження елементів STEM-технологій в освітній процес.

Директор училища, Архипов Сергій Володимирович розповів про впровадження елементів STEM-технологій в процес підготовки кваліфікованих робітників та ознайомив присутніх з навчальною лабораторією для впровадження STEM-освіти.

Викладач фізики Смірьонова Ірина Василівна поділилася досвідом щодо використання STEM-технологій при вивченні природничо-математичних дисциплін та предметів професійно-теоретичної підготовки.

Скоркін Олексій Миколайович, викладач предметів професійно-теоретичної підготовки професії Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин презентував майстер-клас за темою «Використання апаратно-програмного забезпечення Arduino в освітньому процесі».

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?