Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Співпраця з ВНЗ – можливість вступу на бюджет для випускників ВПУ21

30 листопада 2019 року на базі Національного університету кораблебудування ім.Адмірала Макарова відбулося нагородження переможців та учасників регіональної олімпіади “Фінанси та міжнародна економіка”серед учнівської молоді Миколаївської області.Під час нагородження було організовано зустріч з керівниками провідних підприємств міста Миколаєва, а також з представником “Приватбанку”, які розповіли учасникам про власний досвід у реалізації бізнес-програм.

Сертифікати учасників олімпіади отримали 8 учнів ВПУ № 21. Александрін Сергій, учень групи Кт-32 взяв участь в 2 турі регіональної олімпіади з фінансів та був нагороджений грамотою. Також грамоти отримали викладач Дударєва Аліна і майстри виробничого навчання Галата Надія та Васильєва Тетяна.
Голова приймальної комісії НУК ім.. адмірала Макарова висловила вдячність адміністрації та педагогічному колективу ВПУ №21 м.Миколаєва за якісну підготовку випускників училища 2019 року Ковальчук В. та Пітеля В., які на сьогодні є гордістю факультету “Економіка моря”.
Окремо були відзначені учасники олімпіади Петров І., Остапенко В. та Риблова В., які мають всі можливості вступити у 2020 році до НУК ім.. адмірала Макарова на бюджет. Бажаємо їм успіхів.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?