Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

СВЯТО ВЧИТЕЛЯ: НАШІ ТРАДИЦІЇ

Прохолодний осінній ранок не зіпсував святкового настрою освітян.

Виром позитивних вражень та емоцій у вигляді квестових завдань учнівське самоврядування,протягом дня розважали викладачів та майстрів нашого закладу.

Тематика свята була в стилі епохи Середньовіччя та лицарів. Педагогам необхідно було , слідуючи карті, пройти всі випробування: представити назву та девіз команди, відповісти на запитання вікторини, спробувати себе в ролі лучника та створити образ середньовічної дами. Учнівське самоврядування під керівництвом керівника Нікітіної Л.А. справилося із привітанням на відмінно. Це вже є невід’ємною та традиційною подією кожного року.

А завершальним дійством – став урочистий концерт, де учні навчального закладу проявили себе талановитими артистами.

Привітав колег і директор Вищого професійного училища №21 м.Миколаєва Архипов Сергій Володимирович. Побажав старанних та слухняних учнів, вдалих та добрих днів, щирих та радісних посмішок, блискучих та неперевершених ідей, великих та гідних успіхів. Щоб були завжди талановитими педагогами та щасливими людьми.

Отож, шановні колеги, хочу побажати впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю познає смак щастя.

«УЧИЛИЩНА ГАЗЕТА»

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?