Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Президент на зустрічі з талановитою молоддю

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая зустрілися з талановитою молоддю та ознайомилися з винаходами та творчими розробками школярів та студентів.

Глава держави зауважив, що для сьогоднішньої зустрічі Маріїнський палац, де зазвичай проводяться державні заходи найвищого рівня, віддано у розпорядження талановитих дітей. «Ви сьогодні найповажніші гості, можливо навіть і не гості, а господарі країни», – сказав Петро Порошенко дітям.

За його словами, сьогодні зібралася молодь, яка представляє все багатство України з абсолютно всіх областей.

Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні і дуже талановиті. Ви маєте безліч цікавих і прогресивних ідей і це надихає на віру у щасливе майбутнє нашої країни».

Нашу Миколаївську область випала нагода представити нашому учню групи О-21 «Оператору з обробки інформації та програмного забезпечення» – Махнову Дмитру з відео-проектом по збереженню навколишнього середовища. Керівник: Лука Олена Богданівна.

Учасники зустрічі подякували Президентові та Першій леді за підтримку проектів молодих науковців та винахідників.

Петро та Марина Порошенки ознайомились із винаходами та пілотними розробками шкільної та студентської молоді в різних сферах, зокрема з методом ранньої діагностики онкозахворювань, моделлю розумних теплиць для вирощування сільгосппродукції, моделлю інноваційної очисної системи для фільтрування води, біологічними методами очищення ґрунтів, обладнанням для вимірювання рівня забруднення повітря тощо. Молоді програмісти представили свої проекти в сфері штучного інтелекту.

president.gov.ua

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?