Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Портрет мого сучасника

27 березня в рамках тижня МК суспільного-гуманітарного напряму та Дня відкритих дверей у ВПУ № 21 відбувся виховний захід «Портрет мого сучасника» (група Д-11), який проводила класний керівник Манжола О.В. – викладач української мови та літератури. На заході були присутні учні, викладачі й майстри училища, а також абітурієнти з батьками. Почесною гостею заходу стала Голова Миколаївської обласної організації національної спілки письменників України, член спілки журналістів України, письменниця, журналіст, викладач, бібліотекар Віра Іванівна Марущак.

Метою зустрічі була потужна мотивація учнів та абітурієнтів на побудову свого щасливого майбутнього, тісно пов’язаного з історією та майбутнім нашої держави, вдалий свідомий вибір улюбленої справи як запоруки гармонійного життя. Найкращі учні закладу читали вірші та твори відомих українських митців: Остапа Вишні, Василя Симоненка, Ліни Костенко та ін. Панувала дружня й піднесена атмосфера, обмін думками й емоціями.

Великим подарунком для молодого покоління став виступ Віри Іванівни Марущак, у якому вона поділилась своїм секретом життєвого успіху, розповіла про нелегкі випробування долі, спогади дитинства і довгий шлях до улюбленої справи всього життя – письменства.

Щиро дякуємо, Віро Іванівно, і бажаємо натхнення на довгі роки!

З повагою, колектив ВПУ № 21м.Миколаєва.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?