Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Педагогічна рада 27 травня 2019 року

27 травня 2019 року педагогічний колектив ВПУ № 21 провів педагогічну раду, під час якої було розглянуто такі важливі питання:

  1. Про стан роботи педагогічного колективу з охорони праці у 2018-2019 навчальному році (Доповідач – Мельник Г.О., інженер з охорони праці)
  2. Система виховної роботи у закладі, як засіб формування духовних, громадянських та патріотичних рис особистості учня в умовах сучасної освіти (Доповідач – Бойко Є.М., заступник директора з НВихР)
  3. Профорієнтація – важливий чинник розвитку сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти (Доповідач – Сіренко М.Г., викладач)

З першого питання інженер з охорони праці Мельник Г.О. проінформувала про стан, проблеми та перспективи роботи колективу щодо забезпечення якісних умов охорони праці та безпеки життєдіяльності у ВПУ № 21, окреслила основні завдання на 2019-2020 навчальний рік.

З другого питання співдоповідачами стали  соціальний педагог Алфер’єва Т.В., вихователь Семенова В.А., керівник гуртка «Лідер» Нікітіна Л.А., класні керівники Лука О.Б. та Гончарук Г.В., які поділилися власним досвідом щодо роботи з підростаючим поколінням та умовами якісного виховання підлітків. У ході обговорення даного питання педагогічний колектив прийшов до висновку, що лише любов до дітей та систематична робота педагога як з учнівським колективом взагалі, так і з кожним учнем окремо може принести стабільні позитивні результати у виховній роботі.

З третього питання викладач Сіренко М.Г. представила нові напрями у профорієнтаційній роботі педагогічного колективу – це і зміна формату проведення Дня відкритих дверей, і нові форми та напрями профорієнтаційної роботи, і ребрендінг  фірмового стилю освітнього закладу. Педагогічний колектив запропонував провести у вересні 2019 року моніторинг ефективності оновлення профорієнтаційної діяльності та, за необхідності, внести корективи у роботу.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?