Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР. УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ СТАРШИХ МАЙСТРІВ.

На базі Новоодеського професійного аграрного ліцею проведено обласний семінар старших майстрів – «Шляхи удосконалення управлінської діяльності старшого майстра закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

Учасників семінару було ознайомлено зі станом та особливостями впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу, перевагами застосування елементів дуальної форми професійного навчання як інструменту підготовки кваліфікованого робітника за вимогами сучасного ринку праці, перспективами роботи навчально-практичних центрів ЗП(ПТ)О в області.

Учасники семінару опрацювали вимоги до управлінської діяльності старшого майстра, шляхи її удосконалення, алгоритм роботи старшого майстра протягом навчального року; ознайомилися зі станом виробничого травматизму на підприємствах Миколаївської області.

Представник від нашого навчального закладу – старший майстер Електротехнічного відділення Яростюк Л.М. виступила з доповіддю: «Роль діяльності старшого майстра у навчальному процесі закладу професійної освіти».

Такі зустрічі корисні порадами, цікавими підходами у роботі, ну і звичайно – для обміну досвідом між колегами.

Закінчився семінар тренінгом: «Міжособистісна комунікація, як головний чинник результативної роботи педагогічного колективу. Прийоми позитивних установок зі створення позитивного мікроклімату у колективі», який провела практичний психолог Новоодеського професійного аграрного ліцею – Дяченко І. Г.

Дуже велика подяка адміністрації та педагогічному колективу Новоодеського професійного аграрного ліцею за організацію та проведення семінару, гостинність і відкритість.

Старший майстер

Електротехнічного відділення

Яростюк Л.М.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?