Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

НАГОРОДЖЕННЯ УЧЕНИЦЬ ВПУ №21 УЧАСНИЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»В УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На передодні Дня охорони праці, 23 квітня 2019 року в управлінні Держпраці у Миколаївській області відбулося урочисте нагородження подяками учениць училища Форостинської Світлани та Марієнко Тетяни подяками та цінними подарунками як учасників та переможців в категорії «Приз глядацьких симпатій» Всеукраїнського дитячого конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей».

«Ви приклали чимало зусиль для того, щоб опрацювати тему конкурсу. У своїх роботах автори висвітлювали… все те. Що передбачає збереження життя та здоров’я людини під час трудової діяльності. Ваші роботи викликають емоції та сприяють приверненню уваги громадськості до питань у сфері охорони праці», – сказав начальник управління Держпраці у Миколаївській області Юрій Козловський, звертаючись до учасників конкурсу, та їх батьків, художніх керівників.

Учасникам заходу розповіли про цьогорічний девіз Дня охорони праці та проблематику, яку він підіймає, нагадали про мету конкурсу малюнків та повідомили про складну процедуру оцінки робіт авторів.

Під час урочистостей окрім лауреатів відзнаки та цінні подарунки отримали учасники конкурсу, твори яких вражають актуальністю розкриття проблемних питань у сфері охорони праці та спонукають до дотримання вимог охорони праці.

Діти розповіли про своє втіленнях художнього задуму в малюнки та прийоми роботи над візуальним матеріалом.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?