Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

До дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

До Дня визволення України від фашистських загарбників, група Е-22 Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва, разом з майстрами в/н Ждановим О.П. і Яценко С.О. відвідала народний музей бойової слави моряків десантників загону ст. лейтенанта К.Ф. Ольшанського. Під час екскурсії учні розширили свої знання про героїчний подвиг 68-и десантників, про єдину операцію в роки війни, після якої всім учасникам присвоєно високе звання Героя Радянського Союзу.

Екскурсовод музею Тетяна Іванівна дуже докладно розповіла про звільнення міста Миколаєва, подвиг шістдесяти восьми десантників, показувала справжні документи, фотографії, особисті речі десантників , карту визволення міста Миколаєва.
Тут кожен камінь діє на уяву та емоції. У учнів в музеї сформувалися відчуття, що душі загиблих десантників були присутні на зустрічі з вічним подвигом.

На тлі побаченого по-новому оцінюєш мужність всіх і кожного десантника окремо. Загиблі у бою десантники поховані на головній площі міста. Для мешканців міста – це святе місце.
Слова: той , хто не знає свого минулого – не має майбутнього, дуже актуальні сьогодні!

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?