Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Вітаємо з днем профосвіти!

Друзі, вітаємо всіх з Днем працівника професійної освіти💐

Так приємно, що ми маємо додатковий привід відзначити кожного і кожну, хто працює у наших профтехах. Адже саме ви наповнюєте ці заклади життям, безпосередньо впливаєте на долі тисяч дітей та дорослих.

Перед вами часто ставляться надскладні завдання, ця робота далеко не така проста, як може здатися на перший погляд. Але попри складнощі, нерозуміння та виклики ви продовжуєте працювати з любов’ю та віддачею. І ми вам неймовірно за це вдячні.

Нині українська профосвіта – це понад 730 закладів, у яких навчаються 255 тис учнів та викладають майже 34 тис педагогів. Разом це великий механізм, що допомагає суспільству рухатися вперед. Відремонтована дорога, побудований будинок, новий одяг чи гарна зачіска – кожен “профі” робить життя комфортнішим та зручнішим.

Саме тому так важливо, щоб ми з вами не зупинялись на досягнутому. Ви заслуговуєте на кращу зарплату, на умови, обладнання та державні стандарти, які дадуть можливість працювати сучасно. Для того, щоб зробити це дійсністю, ми й розпочали підготовку реформи професійної освіти.

Ми хочемо зламати стереотип, що профтехи – це не престижно, а навчатися в них можуть лише ті, хто не вступив у виш. Заклади мають стати платформою, де доросла людина може заново опанувати професію, отримати сучасні знання та навички.

Це буде непростий шлях, і ми дуже розраховуємо на вашу допомогу і підтримку. Ми знаємо, що в нашій країні працюють найкращі у світі освітяни, і якщо ми об’єднаємось, нам під силу все!

Давайте разом зростати, розвиватися і робити більше для нашого кращого майбутнього.

Зичимо вам енергії, сил та натхнення. Нехай всі наші задуми будуть успішними і принесуть нові можливості для кожного.
Зі святом!

Міністерство Освіти і науки України.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?