Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Відкритий урок на тему «Молоко та молочні продукти. Молочна галузь України та вимоги ЄС»

19 лютого 2018р. в рамках проведення тижня методичної комісії з професій «Соціальний робітник. Діловод. Адміністратор. Агент з постачання» у групі Кт-22 відбувся відкритий урок з дисципліни «Організація товарознавства» на  тему «Молоко та молочні продукти. Молочна галузь України та вимоги ЄС». Урок проводила Дударєва Аліна Євгенівна – викладач спецдисциплін.

Дана тема надзвичайно важлива як для учнів, так і для звичайних споживачів молочних продуктів, адже від якості споживаної продукції залежить здоров’я людини.

Метою уроку було ознайомлення з товарознавчою характеристикою молока і молочних продуктів, вивчення сучасного стану молочної галузі України та вимог ЄС.

Впродовж заняття учні були ознайомлені з новим матеріалом, мали можливість виступити самостійно та дізналися багато цікавих фактів, які стосуються молочних товарів.

Під час уроку викладачем та учнями були розкриті питання важливості молочних продуктів для життя людини, історичних аспектів споживання молочних продуктів, товарознавчої характеристики молока і молочних товарів, вимог до якості і зберігання молочних товарів, а також обговорено стан молочної галузі України і відповідність її вимогам ЄС.

Викладення нового матеріалу супроводжувалося мультимедійною презентацією, цікавими ілюстраціями і відео. Впродовж заняття спостерігався тісний  діалог викладача з учнями, доброзичлива атмосфера та позитивний настрій.

 Застосування комбінованого  уроку з елементами візуалізації дало можливість викладачеві досягти навчальної, розвиваючої та виховної мети.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?