Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Впроваджуємо принципи сталого розвитку у практику викладання хімії, біології і екології.

25 вересня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено засідання методичної секції викладачів хімії, біології і екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Педагогічний інструментарій для впровадження освіти сталого розвитку у курс викладання хімії, біології і екології».

Серед різноманіття виступів були і про головні принципи та складові концепції сталого розвитку, приклади її впровадження на уроках хімії, шляхи реалізації наскрізної лінії «Здоров’я і безпека». За цією темою виступили Жура Надія Миколаївна, викладач хімії Миколаївського професійного суднобудівного ліцею, та Єфименко Раїса Павлівна, викладач Вищого професійного училища № 21.

Присутні відзначили високий рівень колективної творчої роботи адміністрації, педагогів та учнів Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва при підготовці та проведенні обласного заходу, цінність та актуальність отриманої інформації та додаткових матеріалів.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва за надану допомогу!

01

Зображення 1 з 4

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?