Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Благодійний ярмарок ВПУ №21

Свято Миколая Чудотворця чи не найулюбленіше у дітлахів, адже зранку на них чекає приємний презент.

Традиційно щороку наш навчальний заклад 19 грудня влаштовує благодійний ярмарок Це свято присвячене одному із найбільш шанованих святих у християнстві – Миколі Чудотворцю. Долучитися до свята мали змогу всі учні та колектив училища.

Приємним візитом та як годиться в цей день – подарунком, порадував нас депутат Миколаївської міської ради Карцев В’ячеслав Миколайович. Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва висловловили щирі слова вдячності за багаторічну плідну співпрацю з освітнім закладом, постійну підтримку творчообдарованої молоді, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління – майбутнього України, щедрість, безкорисливість та увагу до проблем нашого закладу.

Зібрані кошти направлені на солодкі подарунки для «сонячних» діток обласного благодійного фонду «Доброта та довіра» (Ткаченко Валентина).
Директор ВПУ №21 Архипов Сергій Володимирович побажав присутнім злагоди і добробуту та наголосив на доброчинності ярмарку, адже кошти зібрані на ньому будуть направлені на благодійність, а саме благодійному фонду «Доброта та довіра».

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?