Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Адміністратор

Адміністратор – досить поширена професія в сьогоднішньому суспільстві, але яку функцію має виконувати? Кого можна назвати адміністратором?

Перше, що потрібно згадати, це той факт, що адміністратор – це посада. Людина, що займає таку посаду в певній установі, є розпорядником. Саме адміністратор відповідає за роботу даної установи, за злагодженність і командну роботу колективу та роботу з клієнтами. Цей перелік обов’язків передбачає багато спілкування та взаємодії з людьми, саме тому адміністратор повинен володіти високим ступенем комунікабельності, бути впевненою та харизматичною людиною.

Саме цей факт враховується під час проведення виробничого навчання за професією «Адміністратор». Учні групи Д-31 мали змогу практично продемонструвати, що важливим пунктом є робота з клієнтами. Під час уроку, що був присвячений прийому відвідувачів – вони показали як правильно при взаємодії з клієнтами відстоювати свою точку зору, при цьому підтримувати бажання клієнта. Також учні продемонстрували як грамотно виконувати свої обов’язки та створювати комфортні умови співпраці для кожного клієнта. Важливо розуміти потреби клієнта і співвідносити їх з реальними можливостями установи.

Майстер в/н

Зарицька Г.О.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?