Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Наша група Д-11

Ми обрали Вище професійне училище № 21 тому, що тут навчалися наші знайомі, друзі, родичі, в деяких тут навчалися батьки та про училище ходять гарні відклики. Прийшовши перший раз до училища ми познайомились з нашим майстром Веронікою Артемівною та класним керівником Вікторією Миколаївною. Вони нам дуже сподобалися та справили на нас дуже гарне враження. Перші дні ми знайомились, дуже швидко знайшли спільну мову і обрали старосту.

В нашій групі навчаються 23 дівчини та 5 хлопців, всі дуже талановиті. Кожний з нас знайшов собі гурток в який хотів би піти. В нас є дівчата які співають, танцюють, малюють та хлопці, які займаються футболом та комп’ютерним мистецтвом. Вчителі тут всі молоді, але вони дуже добре пояснюють кожен урок теми. Кожного дня ми чергуємо в кабінетах та намагаємося підтримувати чистоту в нашому училищі.
Багато хто з нас після училища підуть отримувати вищу освіту, а хтось піде працювати. Сподіваємося що в майбутньому в нас будуть такі ж гарні стосунки між один одним. Ми не жалкуємо про свій вибір.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?