Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Конкурс за професією «Діловод»

Гарною традицією стало проведення конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» в стінах Вищого професійного училища №21 м.Миколаєва. 7 грудня 2017 року на відділенні «Соціальної роботи, діловодста та комерційної діяльності»  був проведений конкурс за професією «Діловод».

Праця  діловода є необхідним елементом у складному механізмі управління в будь-якій установі, і тут йому допомагає досконале знання своєї установи, функцій його структурних підрозділів, питань, якими займаються співробітники. Він працює в органах державного управління, в архівах, проектно-конструкторських організаціях, в апараті управління підприємствами.

Зрозуміло, що весь спектр наших досягнень ми не змогли проде-

монструвати за браком часу, але найкращі та найцікавіші моменти  були показані. А допомогли нам в цьому кращі учениці групи Д-21, Д-22. Нелегка доля очікувала на вельмишановне журі, котрому довелося обирати кращих серед кращих. Найкращими стали: Риблова Валерія (Д-22) – І місце, Седлецька Карина – ІІ місце, Татарова Анастасія – ІІІ місце. Щиро вітаємо переможців!

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?