Вище професійне училище №21 м.Миколаєва

Звіт по екскурсії А2488

05.10.2017 року з метою військово-патріотичного виховання та пропаганди Збройних Сил України виконуючий обов’язки керівника фізичної культури Леоненко Леонід Геннадійович та майстер виробничого навчання Сафін Рустам Курбангалійович з хлопцями групи Е-11 відділення «Електротехнічного» (старший майстер Яростюк Людмила Миколаївна) відвідали військову частину А2488.

Військовослужбовці цієї частини провели з учнями екскурсію по території військової частини, ознайомили з історією свого підрозділу, яка розпочинається аж з 1929 року, коли в Миколаєві була заснована школа ОСОАВІАХІМа.

Ознайомилися учні із навчальною базою військової частини, мали змогу торкнутися своїми руками сучасних літаків та озброєння, які сьогодні захищають українське небо. А наприкінці екскурсії військові авіатори запропонували учням самим покерувати літаком. Майбутні захисники Вітчизни попробували себе у якості пілота. По черзі вони сідали в крісло командира повітряного судна і «піднімали в небо» тренажер транспортного літака.

Після усього побаченого кожен з учнів залишив у своєму серці шматочок безкрайнього українського неба, за що і уся група подякувала щирім господарям за екскурсію, а військові висловили надію, що хлопці після проходження військової строкової служби прийдуть до в/ч А2488 на контрактну службу.

Коментарі


Залишити відповідь

Ви увійшли як helga_krause. Вийти?